Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rasputinovo největší tajemství

31. 5. 2006
 

Psychokineze

Rasputinovo největší tajemství 

Překvapující předpovědi tajemného carského mnicha uchovány po celá desetiletí v archivech KGB

Ohromující proroctví slavného ruského svatého muže Rasputina, která před svou smrtí v roce 1916 sepsal - v dokumentu, pohřbeném představiteli KGB v tajném trezoru více než 80 let.

- V roce 1998 udeří teroristé ve Spojených státech na velký zábavní park, "místo, které symbolizuje všechno co je západní".

- V říjnu 1999

- V roce 2000 se bude satan po jeden hrůzný den procházet po Zemi po černé mši,

- V roce 2001 unikne z vládních laboratoří USA smrtelný morový virus a rychle se rozšíří po celé Americe. Milióny lidí uprchnou v panice ze země v marné snaze uniknout této epidemii.

-

- V létě roku 2003 se zvíře obrovské velikosti "a starobylého původu" vynoří z velkého jezera ve Skotsku a "způsobí veliké pozdvižení, než bude zničeno ohněm."

- Kolem roku 2005

- SVĚT DOJDE SVÉHO KONCE 23.SRPNA 2013. "OHEŇ STRÁVÍ VŠECHNO ŽIVÉ, A POTOM SE NA PLANETĚ ROZHOSTÍ HROBOVÉ TICHO."

  bude židovským lékařem nad veškerou pochybnost prokázána reinkarnace člověka. Následovat pak bude obrovská vlna sebevražd "mužů a žen doufajících, že ve svých příštích životech budou mít větší štěstí,"sloužené tisícovkami jeho uctívačů, kteří ho tak přivolají z pekla.Přítomnost Pána zla je považována za znamení blížícího se konce světa.Roky drastických změn v podnebí Země budou vrcholit v roce 2002, kdy se během bouře na Zemi znovu objeví Kristus. Syn boží vyléčí tisíce nemocných věřících, bude varovat před blížící se apokalypsou a než se opět vrátí na nebesa, slíbí věčný život těm, kdo budou následovat jeho učení.islámští fundamentalisté uchvátí moc v Saudské Arábii, Iráku a Kuvajtu a vytvoří jednotný blok proti "Velkému Satanovi" - Americe.
  - Ve stejnou dobu se dostanou k moci ve vládě Spojených států ortodoxní křesťané. "Síly křesťanství nastartují novou křížovou výpravu proti východu, která bude trvat sedm let. Milióny duší zahynou v jediné bitvě nazvané Velký boj," varuje mnich ve svých dokumentech.
   

  Komentáře

  Přidat komentář

  Přehled komentářů

  Lepší proroctví než Rasputinovo.

  ( Josef Hraše, 8. 9. 2008 11:13)

  Pokud čtenář chce něco vědět co skutečně nastane doporučuji knihu Kurta Eggensteina "Prorok Jakub Lorber oznamuje příchod katastrof a pravé křesťanství" Prvé české vydání vyšlo v Trigonu r.2006. Dosud je v prodeji. V SRN vyšlo jiř 18 vydání.